Logo: Gmina Godzianów
Gmina Godzianów

Oficjalna strona internetowa Gminy Godzianów. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Przeglądy gwarancyjne kolektorów słonecznych 06-10 maja 2024r

Uprzejmie informujemy, że w okresie 06-10 maja 2024 r. zostaną przeprowadzone przeglądy gwarancyjne kolektorów słonecznych zamontowanych w 2021 roku w ramach projektu pn.: „Zakup i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych z innowacyjnym systemem zarządzania energią oraz zakup i montaż instalacji solarnych w gminie Godzianów”

Przeglądy zostaną wykonane przez serwisantów firmy Spółką - FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K., Kudrowice 12, 95-200 Pabianice – Wykonawcę inwestycji, który zgodnie z umową zobowiązany jest do przeprowadzenia przeglądów okresowych wszystkich instalacji.

W związku z powyższym prosimy o umożliwienie przedstawicielowi Wykonawcy wstępu na posesję w celu sprawdzenia instalacji. Na okoliczność wykonanego przeglądu zostanie spisany protokół, przed podpisaniem należy dokładne zapoznać się z jego treścią. Podczas wizyty serwisantów prosimy także o zgłaszanie wszelkich problemów i usterek związanych z pracą instalacji solarnej.

Autor:  godzianow.pl
30
KWI
2024
55
razy
czytano

7/136

Galeria

Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku

Czy wiesz, że...

Ciekawe informacje o naszej gminie

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Gmina Godzianów
Gmina Godzianów