Logo: Gmina Godzianów
Gmina Godzianów

Oficjalna strona internetowa Gminy Godzianów. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

NABÓR WNIOSKÓW – AZBEST 2024

Wójt Gminy Godzianów informuje Mieszkańców Gminy, że od dnia 01.02.2024 r. do dnia 16.02.2024 r. można składać wnioski na odbiór zdemontowanych wyrobów zawierających azbest.

Kompletne i poprawnie wypełnione wnioski na odbiór zdemontowanych wyrobów zawierających azbest osoby zainteresowane mogą składać w Urzędzie Gminy w Godzianowie (ul. Klonowa 5, 96-126 Godzianów).

Wymagane dokumenty:

1.       wniosek wraz z załącznikami,

2.       zdjęcie zdemontowanego eternitu w wersji elektronicznej (plik należy przesłać na adres: gmina@godzianow.pl ).

WZORY WNIOSKÓW ZNAJDUJĄ SIĘ W URZĘDZIE GMINY ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ www.godzianow.pl W ZAKŁADCE: WNIOSKI I FORMULARZE - Referat Gospodarki Gruntami, Rolnictwa, Inwestycji i Zamówień Publicznych - Odbiór azbestu.

UWAGA!!

Wnioski złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane do tegorocznej zbiórki. Zadanie zostanie zrealizowane w 2024 roku pod warunkiem otrzymania dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Osoby, które złożyły wnioski w roku 2023 zobowiązane są złożyć ponownie załącznik nr 3 do wniosku – oświadczenie o pomocy de minimis, według wzoru.

Autor:  godzianow.pl
30
STY
2024
208
razy
czytano

35/150

Galeria

Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku

Czy wiesz, że...

Ciekawe informacje o naszej gminie

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Logo: Gmina Godzianów
Gmina Godzianów